поділитися в:

Як створити сайт самостійно без програмування

  Світовим лідером якості, простоти та надйності по створенню сайтів є компанія Jimdo. Вона пропонує Вам створити свій сайт самостійно, дуже просто та легко, для цього не потрібно мати жодних спеціальних знань та вмінь у програмуванні. Створивши сайт у компанії Jimdo Вам буде надано свій сайт, який відразу буде розміщений у інтернеті, уже буде інтегрований у всі пошукові системи, включаючи google та яндекс, Ви зможете вибрати дизайн свого сайту на основі багатьох шаблонів, все що залишається зробити - це наповнити сайт своїм контентом (матеріалом). Якщо у Вас виникнуть будь-які питання у процесі розвитку свого сайту, Ви зможете звернутися у службу технічної підтримку Jimdo яка надає підтримку на багатьох мовах.

У Jimdo, створити і розвивати сайт Ви можете абсолютно безкоштовно, у безкоштовній версії Вам надається 500мб пам'яті на Ваш сайт (цього цілком достатньо для розміщення тисяч фотографій, чималих каталогів товарів та море текстового матеріалу, навіть можна вставлять відео з ютуб чи ін), а також у Вас буде доступ до навчальних матеріалів які допоможуть Вам познайомитися з усіма можливостями оформлення свого сайту.

Створи свій сайт:

Зверніть увагу!
Робоча мова конструктора Jimdo - англійська, та якщо створювати новий сайт через формуляр на нашому сайті - російською мовою.
Також доступні німецька, французька, італійська, іспанська, шведська, японська мови. 


Отже, створюємо сайт безкоштовно:

     1. Заповніть форму створення сайту на Jimdo що наведена вище. Вкажіть назву нового сайта латинськими (англійськими) буквами і свій Email. За вказаною вами назвою ваш сайт і буде доступний в мережі. 

Увага: змінити назву безкоштовного сайту після реєстрації не можна, при переході на платні версії можна буде вибрати інше ім'я домена (тобто можна буде змінити адресу сайту). 

     2. Введіть свою е-мейл адресу. На цю адресу вам будуть вислані дані підтвердження про сторення сайту, а також при необхідності внесення змін і роботи з сайтом, ви зможете це зробити за допомогою цієї електронної пошти. 

      3. Придумайте пароль. Це пароль для входу та адміністрування, управління вашим сайтом. 

      4. Сайт буде створений миттєво. Вся необхдіна інформація буде вам вислана в е-мейл повідомленні. Отже, перевірте свій е-мейл. 

      5. Перейдіть на новостворений сайт. Натисніть на "Вхід" і введіть пароль. Вітаємо! Тепер Ви знаходитеся у системі керування новим, своїм інтернет-сайтом!

СТВОРИТИ БЕЗКОШТОВНО САЙТ - ви можете заповнивши надану вище форму, або перейшовши безпосередньо в конструктор. 

 


Відеодемонстрація:

Приклади сайтів створених з нами Ви можете переглянути тут 


Створивши сайт, Ви можете ним користуватися безкоштовно, та потрібно хоча б раз на пів року заходити на цей сайт, щоб він вважався активним. Безкоштовна версія це чудовий варіант випробувати всі можливості конструктора, попрактикуватися у редагуванні та наповненні свого сайту тощо. Для серйозних проектів рекомендується придбати пакет обслуговування JimdoPro або JimdoBusines. В цих пакетах є більше функціональних можливостей та ідей для втілення ваших особистих ідей чи розширення власного бізнесу. Великим плюсом є те, що вартість платних версій конструктора є дуже низькою у порівнянні з іншими компаніями, особливо українськими та російськими, які надають послуги створення сайтів. Всього за 600 грн на рік Ви зможете придбати пакет Pro, це 50 грн/міс, а пакет Business вартує 1800грн/рік, це 150грн/міс, але безмежні можливості які надаються в цих пакетах цього варті. 

Слід зазначити, що Jimdo це німецька компанія, і якість надання послуг дуже висока.